O nas

Biuro Rachunkowe powstało 1 lutego 1992 roku. Utworzone zostało przez Specjalistów mających doświadczenie na stanowiskach głównych księgowych w spółkach prawa handlowego. Posiadamy licencję Ministerstwa Finansów na prowadzenie ksiąg rachunkowych, a nasza działalność jest objęta ubezpieczeniem OC.

Właściciele firmy:

  • Aleksandra Kasiak – biegły rewident
  • Stefan Romanek – biegły rewident
  • Teresa Krzeszowiec – doradca podatkowy

Nasz zespół tworzy również kilkunastu pracowników z wiedzą i doświadczeniem z zakresu ekonomii i rachunkowości. Pomimo posiadanego wykształcenia, ciągle bierzemy udział w licznych kursach i szkoleniach oraz wzbogacamy swoją wiedzę z zakresu podatków, prawa pracy oraz rachunkowości.

Biuro oferuje prowadzenie księgowości osobom prowadzącym jednoosobową działalność gospodarczą, wszelkiego rodzaju spółkom, fundacjom oraz stowarzyszeniom. Od lat specjalizuje się w prowadzeniu zarówno uproszczonej, jak i pełnej księgowości.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu na rynku zapewniamy szeroki zakres świadczonych usług, który ustalamy indywidualnie z każdym klientem i dopasowujemy do jego potrzeb. W granicach obowiązującego prawa pomagamy kształtować kategorie ekonomiczne, w celu optymalizacji wysokości podatków. Adresatami naszej oferty są firmy o dowolnej wielkości i różnym profilu działalności. Świadczymy usługi dla podmiotów prowadzących działalność w zakresie : usług, handlu, transportu (krajowego i międzynarodowego), produkcji oraz dla fundacji i stowarzyszeń.